>
TR  EN
Oto Marmara
Oto Marmara
Oto Marmara, 1995 yılında otomobil pazarına yedek parça sağlamak üzere kuruldu. Kurulduğu günlerde çeşitli markaların satışını yapan şirket, 1999 yılında toptan satışlara başladı. Otomotiv endüstrisindeki gelişmeleri yakından izleyen Oto Marmara, 2000 yılından itibaren sektörün önde gelen markalarının ürünlerini ithal ederek Türkiye pazarına sunmaya başladı. Fonksiyonel ürünleri, hızlı servisi, sorunsuz teslimat ve satış sonrası hizmet anlayışıyla pazarda kısa sürede haklı bir yer edinen Oto Marmara, kullanıcıların ve servis uzmanlarının da tercih ettiği tedarikçiler arasına girdi.

Teknoloji konusundaki uzmanlığı ve otomobil yedek parçaları alanındaki tecrübesiyle dikkat çeken Oto Marmara, müşteri memnuniyetine yönelik geliştirdiği sorunsuz hizmet anlayışıyla da adından söz ettiriyor. Hyundai, Mitsubishi, Kia, Mazda, Toyota, Nissan, Honda markalı araçlar için Japonya, Çin, Taiwan, Korea gibi ülkelerden yedek parça ithal eden Oto Marmara, alternatifli ürün gamıyla tüm kullanıcılar ve servisler için esnek çözümler üretiyor. Şirket distribütörlüğünü yaptığı markaların yanı sıra; OEM ürünleri de satışa sunarak aracınıza uygun yedek parça bulma sıkıntısına son veriyor.

Modern yönetim anlayışı ve bayilik sistemiyle Türkiye’nin her bölgesine sorunsuz hizmet sunan Oto Marmara, otomobil kullanıcılarının yanı sıra; tamir, servis, satış sonrası hizmet ağındaki tüm halkaların güvenilir partneri durumunda.  

Oto Marmara

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

           anasayfa  |  hakkımızda  |  ürünlerimiz  |  araç filomuz  |  iletişim